Milá návštěvnice, průběžně doplňuji nový sortiment. Zatím můžeš něco málo postrádat, ale starám se o to, aby tento dočasný stav brzy skončil a našla jsi zde vše, co potřebuješ či chceš. :-) Eliška

BIO Chia Seeds 400g

Chia Seeds (Chia semena) Maximální zachování živin v certifikované kvalitě BIO. Chia neboli Salvia Hispanica je bylina rostoucí v Jižní Americe. Její semeno bylo důležitým zdrojem živin po staletí, obsahuje totiž optimální poměr živin. Semena Purasana jsou bez jakýchkoli aditiv a jsou vynikajícím zdrojem proteinů, sacharidů, antioxidantů, mastných kyselin a řady dalších prvků. Obrovsky ceněné jsou také jejich hydrofilní vlastnosti - dokážou na sebe navázat vodu o více než desetinásobku svého vlastního objemu, což je nedocenitelné zejména při sportu a fyzické námaze. Tělo je totiž vodou zásobováno postupně a nedochází tak k dehydrataci, navíc chia semena vytvoří po namočení lehce stravitelný gel, takže nezatěžují trávící systém a lze jej snadno přidat do jakéhokoli koktejlu, smoothie nebo pokrmu. SLOŽENÍ obsahuje: 100% Chia semena (Salvia Hispanica) z Peru. (Sůl je obsažena v potravině výlučně v důsledku přirozeně se vyskytujícího sodíku.) DÁVKOVÁNÍ Konzumujte maximálně 15 g semínek Chia denně.
Skladem (> 10 ks)
Kód: DS68892754
Značka: Purasana
319 Kč

Chia Seeds (Chia semena)

Maximální zachování živin v certifikované kvalitě BIO.

Chia neboli Salvia Hispanica je bylina rostoucí v Jižní Americe. Její semeno bylo důležitým zdrojem živin po staletí, obsahuje totiž optimální poměr živin. Semena Purasana jsou bez jakýchkoli aditiv a jsou vynikajícím zdrojem proteinů, sacharidů, antioxidantů, mastných kyselin a řady dalších prvků. Obrovsky ceněné jsou také jejich hydrofilní vlastnosti - dokážou na sebe navázat vodu o více než desetinásobku svého vlastního objemu, což je nedocenitelné zejména při sportu a fyzické námaze. Tělo je totiž vodou zásobováno postupně a nedochází tak k dehydrataci, navíc chia semena vytvoří po namočení lehce stravitelný gel, takže nezatěžují trávící systém a lze jej snadno přidat do jakéhokoli koktejlu, smoothie nebo pokrmu.

SLOŽENÍ

obsahuje: 100% Chia semena (Salvia Hispanica) z Peru. (Sůl je obsažena v potravině výlučně v důsledku přirozeně se vyskytujícího sodíku.)

DÁVKOVÁNÍ

Konzumujte maximálně 15 g semínek Chia denně.Průměrné nutriční informace
ve 100 g
Energetická hodnota1832 kJ (22%*)
Energetická hodnota444 kCal (22%*)
Bílkoviny - proteiny21,2 g (42%*)
Sacharidy - uhlohydráty4,9 g (2%*)
z toho cukry0,8 g (1%*)
Tuky31,4 g (45%*)
z toho nasycené mastné kyseliny3,8 g (19%*)
Vláknina33,7 g
Sůl20 mg (3%*)


Vitamíny a minerály
ve 100 g
Vitamín B1 - thiamin0,89 mg (81%*)
Vitamín B3 - niacin11,2 mg (70%*)
Vitamín E - tokoferol29,1 mg (243%*)
Fosfor535 mg (76%*)
Hořčík290 mg (77%*)
Měď1,5 mg (150%*)
Vápník500 mg (63%*)


Ostatní a speciální doplňky
ve 100 g
Alfa linolenová kyselina (omega 3)18500 mg
Kyselina Linolová6400 mg


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: