Milá návštěvnice, průběžně doplňuji nový sortiment. Zatím můžeš něco málo postrádat, ale starám se o to, aby tento dočasný stav brzy skončil a našla jsi zde vše, co potřebuješ či chceš. :-) Eliška

BIO Curcuma Digestive Comfort 500ml

Purasana představuje novinku zaměřenou na kondici zažívacího traktu a hladké zažívání. Díky naprosto unikátnímu složení lze doplněk Curcuma Digestive Comfort využít i pro podporu při chronickém zánětu nebo oslabené imunitě. Obsahuje extrakt z bio kurkumy, extrakt z bio rozmarýnu, pyré z bio marakuji, šťávu z bio aceroly, vlákninu z bio akácie a extrakt z bio pepře. Všechny tyto složky působí v oblasti zažívacího traktu – při potížích, nevolnostech, špatném trávení, apod. Zároveň obsahují vysoké množství anioxidantů, vitamínu C a dalších látek, proto jsou velmi efektovní při zánětu v těle. Produkt je vhodný pro všechny jedince zaměřené na: Podporu zažívacího traktu Podporu při chronickém zánětu Podporu imunity Obsažené složky Bio kurkuma – kurkuma je rostlina známá po tisiciletí v ajurvédě, má přes více než 500 potvrzených účinků na lidský organismus. Bio rozmarýn – účinky rozmarýnu souvisí mimo jiné s podporou při bolestech a křečích v oblasti zažívacího traktu, nadymáním a dalším komplikaci. Bio marakuja – marakuja obsahuje velké množství železa, antioxidantů a její účinky souvisí s hladinou tekutin v těle. Bio acerola – acerola je extrémně silný zdroj vitamínu C a celé řady antioxidantů. Bio akácie – vláknina s akácie je v doplňku obsažena kvůli vlastnostem souvisejícím s činností a čištěním zažívacího traktu. Bio pepř – dle některých studií může extrakt z pepře zlepšovat vstřebatelnost ostatních složek pro tělo. SLOŽENÍ obsahuje: koncentrovaná bio jablečná šťáva (Malus domestica Borkh.), tekutý rostlinný extrakt (voda, bio glycerin, extrakt z bio kurkumy (Curcuma longa L.) extrakt z bio rozmarýnu (Rosmarinus officinalis L.), extrakt z bio pepře (Piper nigrum L.), pyré z bio marakuji (Passiflora incarnata L.), koncentrovaná šťáva z bio aceroly (Malpighia glabra L. – obsahuje 17 % vitamínu C), vláknina z bio akácie (Acacia seyal Delile), zahušťovadlo xanthanová guma, bio aroma. DÁVKOVÁNÍ Užívejte 30 ml denně (cca 2 polévkové lžíce) buď neředěné, nebo smíchejte se 100 ml tekutiny. Upozornění: Není náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Skladujte v suchu a chladu, mimo dosah dětí. Děti, těhotné a kojící ženy konzultujte užívání s lékařem. Pokud užíváte léky na snížení krevní srážlivosti, poraďte se o vhodnosti užívání s lékařem nebo lékárníkem.
Skladem (9 ks)
Kód: DS90797200
Značka: Purasana
999 Kč

Purasana představuje novinku zaměřenou na kondici zažívacího traktu a hladké zažívání. Díky naprosto unikátnímu složení lze doplněk Curcuma Digestive Comfort využít i pro podporu při chronickém zánětu nebo oslabené imunitě. Obsahuje extrakt z bio kurkumy, extrakt z bio rozmarýnu, pyré z bio marakuji, šťávu z bio aceroly, vlákninu z bio akácie a extrakt z bio pepře.

Všechny tyto složky působí v oblasti zažívacího traktu – při potížích, nevolnostech, špatném trávení, apod. Zároveň obsahují vysoké množství anioxidantů, vitamínu C a dalších látek, proto jsou velmi efektovní při zánětu v těle.

Produkt je vhodný pro všechny jedince zaměřené na:

  • Podporu zažívacího traktu
  • Podporu při chronickém zánětu
  • Podporu imunity

Obsažené složky

Bio kurkuma – kurkuma je rostlina známá po tisiciletí v ajurvédě, má přes více než 500 potvrzených účinků na lidský organismus.

Bio rozmarýn – účinky rozmarýnu souvisí mimo jiné s podporou při bolestech a křečích v oblasti zažívacího traktu, nadymáním a dalším komplikaci.

Bio marakuja – marakuja obsahuje velké množství železa, antioxidantů a její účinky souvisí s hladinou tekutin v těle.

Bio acerola – acerola je extrémně silný zdroj vitamínu C a celé řady antioxidantů.

Bio akácie – vláknina s akácie je v doplňku obsažena kvůli vlastnostem souvisejícím s činností a čištěním zažívacího traktu.

Bio pepř – dle některých studií může extrakt z pepře zlepšovat vstřebatelnost ostatních složek pro tělo.

SLOŽENÍ

obsahuje: koncentrovaná bio jablečná šťáva (Malus domestica Borkh.), tekutý rostlinný extrakt (voda, bio glycerin, extrakt z bio kurkumy (Curcuma longa L.) extrakt z bio rozmarýnu (Rosmarinus officinalis L.), extrakt z bio pepře (Piper nigrum L.), pyré z bio marakuji (Passiflora incarnata L.), koncentrovaná šťáva z bio aceroly (Malpighia glabra L. – obsahuje 17 % vitamínu C), vláknina z bio akácie (Acacia seyal Delile), zahušťovadlo xanthanová guma, bio aroma.

DÁVKOVÁNÍ

Užívejte 30 ml denně (cca 2 polévkové lžíce) buď neředěné, nebo smíchejte se 100 ml tekutiny.

Upozornění:

Není náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Skladujte v suchu a chladu, mimo dosah dětí. Děti, těhotné a kojící ženy konzultujte užívání s lékařem. Pokud užíváte léky na snížení krevní srážlivosti, poraďte se o vhodnosti užívání s lékařem nebo lékárníkem.Vitamíny a minerály
ve 100 mlv 1 dávce 30 ml
Vitamín C300 mg (375%*) 90 mg (113%*)


Ostatní a speciální doplňky
ve 100 mlv 1 dávce 30 ml
Extrakt z černého pepře24 mg7,2 mg
z toho piperin23,33 mg7 mg
Bio kurkuma extrakt z kořene2786,67 mg836 mg
z toho kurkuminoidy2666,67 mg800 mg


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: