Milá návštěvnice, průběžně doplňuji nový sortiment. Zatím můžeš něco málo postrádat, ale starám se o to, aby tento dočasný stav brzy skončil a našla jsi zde vše, co potřebuješ či chceš. :-) Eliška

BIO White Mulberries 200g

Maximální zachování živin v certifikované kvalitě BIO - superpotraviny značky Purasana jsou zpracovávány exkluzivní metodou sušení, která zaručuje zachování maximálního možného množství živin a bioaktivních frakcí citlivých na vyšší teploty. Bílá moruše má nezaměnitelnou sladkou chuť, pro kterou byla oblíbená už před stovkami let. Má mnohostranné účinky a vlastnosti. Ve smoothies dodává přirozeně sladší, plnější a kulatější chuť. SLOŽENÍ obsahuje: 100% sušené plody moruše bílé (Morus alba). DÁVKOVÁNÍ Konzumujte samotné White Mulberries nebo přidávejte do jogurtu, cereálií nebo mléčného koktejlu. Upozornění: Ukládejte mimo dosah dětí. Vhodné pro veganskou stravu. Skladujte na suchém a chladném místě. Sáček těsně uzavřete po každém použití.
Skladem (> 10 ks)
Kód: DS28076092
Značka: Purasana
289 Kč

Maximální zachování živin v certifikované kvalitě BIO - superpotraviny značky Purasana jsou zpracovávány exkluzivní metodou sušení, která zaručuje zachování maximálního možného množství živin a bioaktivních frakcí citlivých na vyšší teploty.

Bílá moruše má nezaměnitelnou sladkou chuť, pro kterou byla oblíbená už před stovkami let. Má mnohostranné účinky a vlastnosti. Ve smoothies dodává přirozeně sladší, plnější a kulatější chuť.

SLOŽENÍ

obsahuje: 100% sušené plody moruše bílé (Morus alba).

DÁVKOVÁNÍ

Konzumujte samotné White Mulberries nebo přidávejte do jogurtu, cereálií nebo mléčného koktejlu.

Upozornění:

Ukládejte mimo dosah dětí. Vhodné pro veganskou stravu. Skladujte na suchém a chladném místě. Sáček těsně uzavřete po každém použití.Průměrné nutriční informace
ve 100 g
Energetická hodnota1338 kJ (16%*)
Energetická hodnota320 kCal (16%*)
Bílkoviny - proteiny7 g (14%*)
Sacharidy - uhlohydráty49 g (19%*)
z toho cukry40,5 g (45%*)
Tuky1 g (1%*)
Vláknina8,5 g
Sůl0,25 g (4%*)


Vitamíny a minerály
ve 100 g
Vitamín C360 mg (450%*)
Vápník200 mg (25%*)
Železo11 mg (79%*)


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: