Milá návštěvnice, průběžně doplňuji nový sortiment. Zatím můžeš něco málo postrádat, ale starám se o to, aby tento dočasný stav brzy skončil a našla jsi zde vše, co potřebuješ či chceš. :-) Eliška

O mně

Každá to známe. Buď patříme mezi ty, které se při koupi všeho lehce marnivého obhajujeme známou frází „Jednou za čas si musím udělat radost” pro lepší pocit, nebo mezi spokojené ženy, které už přišly na fakt: spokojená žena = pohoda doma, láska ve vztazích, štěstí v životě a úspěch v práci.

 

Cílem mého e-shopu je nabízet ženám vše, co jim dopomůže k příjemnému pocitu. Dobře padnoucí oblečení, které se ti líbí, zvýší tvé sebevědomí. Dekorace v tvém bytě dotvoří domácí atmosféru, díky níž se budeš cítit lépe. Potěší tě a uvolní voňavý relax v podobě nasávání omamné vůně z aromalampy, masírování nohou kvalitními krémy a zachumlání do deky nebo župánku.

 

Naše děti jsou pro nás, mámy, všechno. Jejich spokojenost je i naší spokojeností, a proto zde objevíte i zboží pro Vaše malé miláčky. 

 

Je důležité udělat si radost věcmi, které tě uspokojí na první pohled, ale také je podstatná práce na svém vnitřním já. Proto tu najdeš dříve či později výběr zajímavých knih nejen z oblasti osobního rozvoje, abys lépe poznala sama sebe a svá přání, potřeby a užívala sis život sama za sebe mimo očekávání okolí, ale i další smysluplné zboží pro tyto účely.

 

Přeji ti, aby ses cítila dobře při výběru tvých budoucích důvodů k úsměvu a mohla sis pro sebe říct: „Myslím i na sebe"! :-)