Milá návštěvnice, průběžně doplňuji nový sortiment. Zatím můžeš něco málo postrádat, ale starám se o to, aby tento dočasný stav brzy skončil a našla jsi zde vše, co potřebuješ či chceš. :-) Eliška

Daily tab 44 90 tablet

Účinná kombinace 13 vitamínů, 15 minerálů a 16 biologicky aktivních látek v tabletách s postupným uvolňováním. Jedna tableta denně zvýší energii a vitalitu, odstraní únavu a posílí obranyschopnost, zejména vitamíny C, B6 a B12 mají pozitivní vliv na normální funkci imunitního systému. 44 vitamínů, minerálů a aktivních látek postupné uvolňování = dokonalé využití obrana proti psychické a fyzické únavě obnovuje energii vyčerpaného organizmu napomáhá zpomalit stárnutí Každá tableta Daily Tab 44 plus dodá organizmu doporučené denní dávky vitamínů, potřebné minerální látky, rostlinné extrakty a další biologicky aktivní složky jako je např. koenzym Q10, cholin, inositol, glutathion, sibiřský Ženšen, Echinacea purpurea, šípek a nyní navíc Activin a karotenoidy lutein a lykopen. Activin je výtažek z jadérek červených kalifornských hroznů s vysokým obsahem flavonoidů. Je několikanásobně silnějším antioxidantem než vitamíny C a E nebo beta karoten. Chrání organizmus před nepříznivými vlivy životního prostředí, každodenním stresem nebo špatnou životosprávou. Klinickými a experimentálními studiemi, např.Talpur NA, etal., Effects of Chromium and Grape Seed Extract on the Lipid Profile of Hyperchlesterolemic Patients. The FASEB Journal, 14: Abstract 503.8, A727, 2000, bylo potvrzeno, že Activin snižuje i hladinu cholesterolu a brání jeho usazování v cévách. Tím je také odborníky vysvětlován „francouzský paradox“. Francouzi, kteří tradičně konzumují červené víno ve větším množství, jsou národem s nejnižším počtem kardiovaskulárních onemocnění. Lutein je antioxidant, žluté karotenoidní barvivo, látka nezbytná pro normální vidění. Lykopen patří také do skupiny karotenoidů, vyskytuje se v šípcích, růžových grepech a hlavně v rajčatech, kterým dává červené zabarvení. V organizmu působí jako antioxidant, chrání nukleové kyseliny a bílkoviny před poškozením reaktivními volnými radikály. Koenzym Q10 je nejen účinným antioxidantem , ale i důležitou složkou produkce energie v těle. Cholin a inositol mají blahodárný vliv na nervový systém a díky lipotropnímu účinku jsou dobře využitelné při redukci tuků. Sibiřský Ženšen je nejúčinnější druh ženšenu, má výrazné posilující účinky na psychický a fyzický výkon. Známý je jeho omlazující efekt. Šípek zvyšuje účinek vitamínu C a má antioxidační účinek. Echinacea působí jako přírodní antibiotikum a jako antioxidant. DÁVKOVÁNÍ Jednu tabletu denně, nejlépe ráno nebo v poledne, s jídlem.Nepřekračujte doporučené denní dávkování.
Skladem (3 ks)
Kód: DS95308405
Značka: Penco
429 Kč

Účinná kombinace 13 vitamínů, 15 minerálů a 16 biologicky aktivních látek v tabletách s postupným uvolňováním. Jedna tableta denně zvýší energii a vitalitu, odstraní únavu a posílí obranyschopnost, zejména vitamíny C, B6 a B12 mají pozitivní vliv na normální funkci imunitního systému.

 • 44 vitamínů, minerálů a aktivních látek
 • postupné uvolňování = dokonalé využití
 • obrana proti psychické a fyzické únavě
 • obnovuje energii vyčerpaného organizmu
 • napomáhá zpomalit stárnutí

Každá tableta Daily Tab 44 plus dodá organizmu doporučené denní dávky vitamínů, potřebné minerální látky, rostlinné extrakty a další biologicky aktivní složky jako je např. koenzym Q10, cholin, inositol, glutathion, sibiřský Ženšen, Echinacea purpurea, šípek a nyní navíc Activin a karotenoidy lutein a lykopen.

Activin je výtažek z jadérek červených kalifornských hroznů s vysokým obsahem flavonoidů. Je několikanásobně silnějším antioxidantem než vitamíny C a E nebo beta karoten. Chrání organizmus před nepříznivými vlivy životního prostředí, každodenním stresem nebo špatnou životosprávou. Klinickými a experimentálními studiemi, např.Talpur NA, etal., Effects of Chromium and Grape Seed Extract on the Lipid Profile of Hyperchlesterolemic Patients. The FASEB Journal, 14: Abstract 503.8, A727, 2000, bylo potvrzeno, že Activin snižuje i hladinu cholesterolu a brání jeho usazování v cévách. Tím je také odborníky vysvětlován „francouzský paradox“. Francouzi, kteří tradičně konzumují červené víno ve větším množství, jsou národem s nejnižším počtem kardiovaskulárních onemocnění.

 • Lutein je antioxidant, žluté karotenoidní barvivo, látka nezbytná pro normální vidění.
 • Lykopen patří také do skupiny karotenoidů, vyskytuje se v šípcích, růžových grepech a hlavně v rajčatech, kterým dává červené zabarvení. V organizmu působí jako antioxidant, chrání nukleové kyseliny a bílkoviny před poškozením reaktivními volnými radikály.
 • Koenzym Q10 je nejen účinným antioxidantem , ale i důležitou složkou produkce energie v těle.
 • Cholin a inositol mají blahodárný vliv na nervový systém a díky lipotropnímu účinku jsou dobře využitelné při redukci tuků.
 • Sibiřský Ženšen je nejúčinnější druh ženšenu, má výrazné posilující účinky na psychický a fyzický výkon. Známý je jeho omlazující efekt.
 • Šípek zvyšuje účinek vitamínu C a má antioxidační účinek.
 • Echinacea působí jako přírodní antibiotikum a jako antioxidant.

DÁVKOVÁNÍ

Jednu tabletu denně, nejlépe ráno nebo v poledne, s jídlem.Nepřekračujte doporučené denní dávkování.Vitamíny a minerály
v 1 tabletě
Vitamín A - retinol500 mcg (63%*)
Vitamín B1 - thiamin5 mg (455%*)
Vitamín B12 - kobalamin20 mcg (800%*)
Vitamín B2 - riboflavin5 mg (357%*)
Vitamín B3 - niacin20 mg (125%*)
Vitamín B5 - kyselina pantothenová10 mg (167%*)
Vitamín B6 - pyridoxin5 mg (357%*)
Vitamín C90 mg (113%*)
Vitamín E - tokoferol20 mg (167%*)
Vitamín K125 mcg (33%*)
Draslík40 mg (2%*)
Fosfor126 mg (18%*)
Hořčík100 mg (27%*)
Chlór36,3 mg (5%*)
Chrom25 mcg (63%*)
Jód150 mcg (100%*)
Mangan2,5 mg (125%*)
Měď2 mg (200%*)
Molybden25 mcg (50%*)
Selen28 mcg (51%*)
Vápník162 mg (20%*)
Zinek15 mg (150%*)
Železo18 mg (129%*)
D-biotin30 mcg
Vitamin D2 (vegan)(400iu)5 mcg (100%*)
Kyselina listová400 ucg (200%*)
Bór - Boritan sodný150 mcg
Křemík10 mcg


Ostatní a speciální doplňky
v 1 tabletě
L-Cystein8 mg
Acerola10 mg
Bioflavonoidy20 mg
Citrusové bioflavonoidy20 mg
Echinacea angustifolia50 mg
Cholin15 mg
Inositol15 mg
Koenzym Q103 mg
L-Glutathion2,5 mg
Lutein1,5 mg
Betain5 mg
Activin – Extrakt z hroznových jader7,5 mg
Lycopene1,5 mg
Schizandra extrakt2,5 mg
Sibiřský Žen-Šen50 mg
Šípek3 mg
Paba5 mg


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: