Milá návštěvnice, průběžně doplňuji nový sortiment. Zatím můžeš něco málo postrádat, ale starám se o to, aby tento dočasný stav brzy skončil a našla jsi zde vše, co potřebuješ či chceš. :-) Eliška

Gusto Naturally Slim Cola BIO 275ml

Gusto Cola Slim je nápoj pro osvěžení a doplnění energie vytvořený výhradně z přísad přírodního původu. Základem jsou africké cola ořechy, vanilka, limetka, citrón, pomeranče a neroli, které jsou doslazené pouze agáve a erythritolem. Žádná umělá sladidla, žádný rafinovaný cukr, žádné konzervanty. Jen jemná přírodní chuť opravdové koly. Nápoj z opravdových afrických ořechů cola v BIO kvalitě Pouze 55 kalorií Slazené agáve a erythritolem Dochucené přírodní vanilkou, citrusy a speciální směsí koření Žádná umělá sladidla, rafinovaný cukr nebo kyselina fosforečná Jemný perlivý nápoj se směsí koření a extraktu z afrických ořechů cola v BIO kvalitě. Se sladidlem. Bez umělých složek, konzervantů a kyseliny fosforečné. SLOŽENÍ obsahuje: pramenitá voda, Fairtrade agáve nektar, látka zvýrazňující chuť erythritol, karamel, citrónová šťáva z koncentrátu, aroma, extrakt z ořechů cola, Fairtrade vanilkový extrakt, sladidlo steviol-glykosidy, esenciální oleje z citrónu, pomeranče, limetky, neroli, skořice, muškátového oříšku a koriandru. DÁVKOVÁNÍ užívejte dle potřeby Upozornění: Usazenina není na závadu! Uchovávejte v chladu, suchu, mimo dosah dětí a slunečního záření.
Skladem (> 10 ks)
Kód: DS58076071
Značka: Gusto Organic
119 Kč

Gusto Cola Slim je nápoj pro osvěžení a doplnění energie vytvořený výhradně z přísad přírodního původu. Základem jsou africké cola ořechy, vanilka, limetka, citrón, pomeranče a neroli, které jsou doslazené pouze agáve a erythritolem. Žádná umělá sladidla, žádný rafinovaný cukr, žádné konzervanty. Jen jemná přírodní chuť opravdové koly.

  • Nápoj z opravdových afrických ořechů cola v BIO kvalitě
  • Pouze 55 kalorií
  • Slazené agáve a erythritolem
  • Dochucené přírodní vanilkou, citrusy a speciální směsí koření
  • Žádná umělá sladidla, rafinovaný cukr nebo kyselina fosforečná

Jemný perlivý nápoj se směsí koření a extraktu z afrických ořechů cola v BIO kvalitě. Se sladidlem. Bez umělých složek, konzervantů a kyseliny fosforečné.

SLOŽENÍ

obsahuje: pramenitá voda, Fairtrade agáve nektar, látka zvýrazňující chuť erythritol, karamel, citrónová šťáva z koncentrátu, aroma, extrakt z ořechů cola, Fairtrade vanilkový extrakt, sladidlo steviol-glykosidy, esenciální oleje z citrónu, pomeranče, limetky, neroli, skořice, muškátového oříšku a koriandru.

DÁVKOVÁNÍ

užívejte dle potřeby

Upozornění:

Usazenina není na závadu! Uchovávejte v chladu, suchu, mimo dosah dětí a slunečního záření.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: