Milá návštěvnice, průběžně doplňuji nový sortiment. Zatím můžeš něco málo postrádat, ale starám se o to, aby tento dočasný stav brzy skončil a našla jsi zde vše, co potřebuješ či chceš. :-) Eliška

Hodnocení obchodu

5,0 5 hodnocení
5
5x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
B Avatar autora Bronin | 21.2.2021
Rychlé a bezproblémové dodání.
P Avatar autora Pavli | 22.12.2020
Jsem velice spokojený! Zboží dorazilo za krátkou dobu a zároveň nebylo nic poškozené. Obrovským plusem je slečna/paní majitelka, která skvěle komunikuje! Určitě se vyplatí na tomto e-shopu nakupovat. Doporučuji všem, kteří mají zájem o zajímavé zboží a skvělou komunikaci.
K Avatar autora Katka | 17.12.2020
Tuto stránku rozhodně doporučuji. Rychlé dodání, i přestože už Vánoce klapou na dveře. Ovšem nejvíce oceňuji osobní přístup. Naprosto perfektní komunikace s paní/slečnou Eliškou. Všechno v pozitivním duchu a s úsměvem, čehož si velice cením. Jsem naprosto spokojená s celým procesem a hlavně krásným dárkem, který mi přišel. Je vidět, že zde pracují schopní a sympatičtí lidé. Určitě se na Vás s nákupem dárků znovu obrátím. Moc děkuji. ????
PK Avatar autora Pavel Kratky | 10.12.2020
V obchode jsem nakupoval poprve a mohu napsat jenom sama pozitiva. Rychlost dodani byla neuveritelna.Komunikace vyborna.Za me doporucuji a davam 6 hvezd.
HK Avatar autora Hana Korbičková | 3.12.2020
V tomto obchodě jsem nakoupila hned několik produktů. Některé pro sebe, ale i jako dárky pro své blízké. Nakoupila jsem i křehké zboží, které přišlo perfektně zabaleno a zabezpečeno proti rozbití. Jsem spokojená i co se týká komunikace. Tento obchod doporučuji!
5 položek celkem