Milá návštěvnice, průběžně doplňuji nový sortiment. Zatím můžeš něco málo postrádat, ale starám se o to, aby tento dočasný stav brzy skončil a našla jsi zde vše, co potřebuješ či chceš. :-) Eliška

Salt and More 60 kapslí

Vysoce kvalitní elektrolyty v optimálním složení Chlorid sodný + vápník, draslík a hořčík ve formě citrátů Přidaný vitamín D3 a K2 Celulózové kapsle = vhodné i pro vegany Intenzivní trénink nebo závody jako je maraton, triatlon, sporty jako je tenis, cyklistika a další, ty všechny vedou k vysoké ztrátě tekutin kvůli pocení. A to má vliv na výkonnost. Už snížení množství vody v těle o cca 2 % má vliv na vytrvalostní výkon. Kromě vody se navíc z těla ztrácí i elektrolyty, které by měly být při nadměrné fyzické aktivitě ihned doplňovány. Salt & More obsahuje kombinaci 5 vysoce kvalitních minerálů (sodík, chlór, draslík, hořčík a vápník) – sodík a chlorid pocházejí přímo z kvalitní běžné soli, zatímco draslík, hořčík a vápník jsou obsažené v jejich vysoce biologicky dostupné variantě citrátu. Produkt je vhodný pro všechny jedince zaměřené na: Efektivní doplnění elektrolytů Podporu vytrvalosti Podporu regenerace SLOŽENÍ obsahuje: chlorid sodný, citrát draselný, vápenaté soli kyseliny citrónové (citrát vápenatý), hydroxypropylmethylcelulóza, hořečnaté soli kyseliny citrónové (citrát hořečnatý), maltodextrin, protispékavá látka křemičitan hořečnatý, menachinone (vitamín K2), cholekalciferol (vitamín D3). DÁVKOVÁNÍ tréninkové dny užívejte 3 kapsle (1 dávka), dostatečně zapijte vodou. V závislosti na délce a úrovni intenzity tréninku můžete užít 2 dávky za den. Upozornění: Není vhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není náhrada pestré stravy. Skladujte v chladu a suchu, mimo dosah dětí.
Skladem (> 10 ks)
Kód: DS99456825
Značka: Vitargo
429 Kč
Kategorie: Doplňky stravy

  • Vysoce kvalitní elektrolyty v optimálním složení
  • Chlorid sodný + vápník, draslík a hořčík ve formě citrátů
  • Přidaný vitamín D3 a K2
  • Celulózové kapsle = vhodné i pro vegany

Intenzivní trénink nebo závody jako je maraton, triatlon, sporty jako je tenis, cyklistika a další, ty všechny vedou k vysoké ztrátě tekutin kvůli pocení. A to má vliv na výkonnost. Už snížení množství vody v těle o cca 2 % má vliv na vytrvalostní výkon. Kromě vody se navíc z těla ztrácí i elektrolyty, které by měly být při nadměrné fyzické aktivitě ihned doplňovány.

Salt & More obsahuje kombinaci 5 vysoce kvalitních minerálů (sodík, chlór, draslík, hořčík a vápník) – sodík a chlorid pocházejí přímo z kvalitní běžné soli, zatímco draslík, hořčík a vápník jsou obsažené v jejich vysoce biologicky dostupné variantě citrátu.

Produkt je vhodný pro všechny jedince zaměřené na:

  • Efektivní doplnění elektrolytů
  • Podporu vytrvalosti
  • Podporu regenerace

SLOŽENÍ

obsahuje: chlorid sodný, citrát draselný, vápenaté soli kyseliny citrónové (citrát vápenatý), hydroxypropylmethylcelulóza, hořečnaté soli kyseliny citrónové (citrát hořečnatý), maltodextrin, protispékavá látka křemičitan hořečnatý, menachinone (vitamín K2), cholekalciferol (vitamín D3).

DÁVKOVÁNÍ

tréninkové dny užívejte 3 kapsle (1 dávka), dostatečně zapijte vodou. V závislosti na délce a úrovni intenzity tréninku můžete užít 2 dávky za den.

Upozornění:

Není vhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není náhrada pestré stravy. Skladujte v chladu a suchu, mimo dosah dětí.Průměrné nutriční informace
v 1 kapsliv 1 dávce 3 kapsle
Sůl0,55 g (9%*) 1,65 g (28%*)


Vitamíny a minerály
v 1 kapsliv 1 dávce 3 kapsle
Vitamin D3 - cholekalciferol4,5 mcg (90%*) 13,5 mcg (270%*)
Vitamin K26 mcg (8%*) 18 mcg (24%*)
Draslík100 mg (5%*) 300 mg (15%*)
Hořčík21 mg (6%*) 63 mg (17%*)
Chlór339 mg (42%*) 1017 mg (127%*)
Sodík220 mg660 mg
Vápník40 mg (5%*) 120 mg (15%*)


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: