Milá návštěvnice, průběžně doplňuji nový sortiment. Zatím můžeš něco málo postrádat, ale starám se o to, aby tento dočasný stav brzy skončil a našla jsi zde vše, co potřebuješ či chceš. :-) Eliška

Vita-min inject 180 kapslí

Vitaminové výrobky jsou jako písek u moře - je jich opravdu hodně. Kolik produktů však obsahuje důležité složky? A aby se výběr ještě více zúžil, kolik produktů poskytuje denní požadavek na nejdůležitější látky na dávku? Odpověděli jste správně, velmi málo! Stojíme za tim, že nemá smysl dostávat vitamíny a minerály do těla výhradně z pilulek, ale trend ukazuje, zejména u extrémně tvrdě trénujících sportovců, kteří se snaží jíst spoustu kalorií prostřednictvím jídla, nejsou již schopni do svého jídelníčku umístit ani kilogram ovoce a zeleniny. Nemluvě o často pochybné kvalitě dnešního jídla. Proč BigZone Vita-Min Inject? Protože je to jednoduchý a bezpečný způsob, jak dávkovat nejdůležitější mikroživiny najednou v ideálním dávkování. Kromě kurkuminu, omega3, vitamínu D3 a zinku jsou všechny hlavní mikroživiny baleny v kompaktním a dobře dávkovaném balení. S pouhými 2x2 tobolkami denně dostanete plnou denní dávka např. Vitaminu C, hořčíku, vápníku a vitamínové rodiny B. Kromě toho obsahuje značné dávky mědi, draslíku, manganu, chrómu a selenu. Vitamin Inject poskytuje pohodlnou pomoc každému závislákovi, který z jakéhokoli důvodu příjde o své vitamíny a minerály :-) Přednosti produktu: Kompletní denní dávka vitamínu C. Kompletní denní dávka hořčíku Kompletní denní dávka vápníku Kromě předchozích produktů Big Zone (Omega3, vitamín D3 + K2 ...), které doporučujeme brát samostatně SLOŽENÍ obsahuje: uhličitan vápenatý, kyselina askorbová, kapsle(hydroxypropylmethylcelulóza), uhličitan draselný, citrát hořečnatý, citrusové bioflavonoidy, pyridoxin hcl, mangan glukonát, kyselina nikotinová, D-pantothenát vápenatý, thiaminmononitrát, riboflavin, glukonát měďnatý, chlorid chromitý, D-biotin, selen, kobalamin DÁVKOVÁNÍ Užívejte 2x2 tobolky denně s dostatečným množstvím tekutiny. Upozornění: Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C, pečlivě uzavřené, chraňte před přímým slunečním zářením a před mrazem. Uchovávejte mimo dosah dětí. Přípravek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte denní doporučenou dávku. Spotřebujte do data uvedeného na obalu. 
Skladem (1 ks)
Kód: DS27363449
Značka: BigZone
654 Kč
Kategorie: Doplňky stravy

Vitaminové výrobky jsou jako písek u moře - je jich opravdu hodně. Kolik produktů však obsahuje důležité složky? A aby se výběr ještě více zúžil, kolik produktů poskytuje denní požadavek na nejdůležitější látky na dávku? Odpověděli jste správně, velmi málo!

Stojíme za tim, že nemá smysl dostávat vitamíny a minerály do těla výhradně z pilulek, ale trend ukazuje, zejména u extrémně tvrdě trénujících sportovců, kteří se snaží jíst spoustu kalorií prostřednictvím jídla, nejsou již schopni do svého jídelníčku umístit ani kilogram ovoce a zeleniny. Nemluvě o často pochybné kvalitě dnešního jídla.

Proč BigZone Vita-Min Inject?

Protože je to jednoduchý a bezpečný způsob, jak dávkovat nejdůležitější mikroživiny najednou v ideálním dávkování. Kromě kurkuminu, omega3, vitamínu D3 a zinku jsou všechny hlavní mikroživiny baleny v kompaktním a dobře dávkovaném balení. S pouhými 2x2 tobolkami denně dostanete plnou denní dávka např. Vitaminu C, hořčíku, vápníku a vitamínové rodiny B. Kromě toho obsahuje značné dávky mědi, draslíku, manganu, chrómu a selenu.

Vitamin Inject poskytuje pohodlnou pomoc každému závislákovi, který z jakéhokoli důvodu příjde o své vitamíny a minerály :-)

Přednosti produktu:

  • Kompletní denní dávka vitamínu C.
  • Kompletní denní dávka hořčíku
  • Kompletní denní dávka vápníku
  • Kromě předchozích produktů Big Zone (Omega3, vitamín D3 + K2 ...), které doporučujeme brát samostatně

SLOŽENÍ

obsahuje: uhličitan vápenatý, kyselina askorbová, kapsle(hydroxypropylmethylcelulóza), uhličitan draselný, citrát hořečnatý, citrusové bioflavonoidy, pyridoxin hcl, mangan glukonát, kyselina nikotinová, D-pantothenát vápenatý, thiaminmononitrát, riboflavin, glukonát měďnatý, chlorid chromitý, D-biotin, selen, kobalamin

DÁVKOVÁNÍ

Užívejte 2x2 tobolky denně s dostatečným množstvím tekutiny.

Upozornění:

Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C, pečlivě uzavřené, chraňte před přímým slunečním zářením a před mrazem. Uchovávejte mimo dosah dětí. Přípravek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte denní doporučenou dávku. Spotřebujte do data uvedeného na obalu. Vitamíny a minerály
v 1 kapsliv 1 dávce 2 kapsle
Vitamín B1 - thiamin1 mg (91%*) 2 mg (182%*)
Vitamín B12 - kobalamin10 mcg (400%*) 20 mcg (800%*)
Vitamín B2 - riboflavin1 mg (71%*) 2 mg (143%*)
Vitamín B3 - niacin5 mg (31%*) 10 mg (63%*)
Vitamín B5 - kyselina pantothenová3 mg (50%*) 6 mg (100%*)
Vitamín B6 - pyridoxin10 mg (714%*) 20 mg (1429%*)
Vitamín C200 mg (250%*) 400 mg (500%*)
Vitamín B7 - Vitamin H - biotin25 mcg (50%*) 50 mcg (100%*)
Draslík50 mg (3%*) 100 mg (5%*)
Hořčík75 mg (20%*) 150 mg (40%*)
Chrom25 mcg (63%*) 50 mcg (125%*)
Selen10 mcg (18%*) 20 mcg (36%*)
Vápník150 mg (19%*) 300 mg (38%*)
Měď75 mcg (8%*) 150 mcg (15%*)
Mangan750 mcg (38%*) 1500 mcg (75%*)


Ostatní a speciální doplňky
v 1 kapsliv 1 dávce 2 kapsle
Citrusové bioflavonoidy50 mg100 mg


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: